Ветробраните FARAD-лукс или задължителен консуматив

djipa
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 10 яну 2012 21:44

Ветробраните FARAD-лукс или задължителен консуматив

Непрочетено мнение от djipa » 07 фев 2015 16:49

Здравейте
Реших да споделя с Вас предимството от този за мен така задължителен аксесоар за риболовци и тези които обичат често да приспиват в колите си на открито сред природата!
Предимството е за което спор няма,отваряш си прозореца по време на проливен дъжд,дишаш чист въздух,но в колата няма и капка.По време също така на движение при леко отворен прозорец ,шума от вятъра е много по малко а естествената циркулация на въздуха в купето си е в пълна сила!Така,че за мен ветробраните са по скоро задължителен консуматив от който наистина имам нужда,от колкото само външен фейс !
Ето от къде ги закупих аз,качеството е на много високо ниво,пластични и не се поддават от слънчевите лъчи на избледняване или така нареченото "горене " на пластмасата!
Аз лично съм много доволен! Online магазина се намира и на физическо място във Пловдив! Адреса за връзка се намира във сайта който ще предоставя! Може и да ви ги монтират на място,може да ви ги пратят и по куриер,вие си решавате! Аз лично ги поръчах по Еконт и сам си ги монтирах!
Има голямо разнообразие,както за джипове така и за леки автомобили,бусове и ванове!
Използвайте търсачката горе в сайта за да откриете вашия модел!
Примерно:
http://vetrobranite.com/Vetrobrani-za-T ... 003-PREDNI
http://vetrobranite.com/Vetrobrani-za-M ... 006-PREDNI

Ето и на мен как стоят
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
belata
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 21:49
ime: MUD ANGELS-STZ
МПС: TLC 70 Hybrid
Nissan Patrol Safary

Re: Ветробраните FARAD-лукс или задължителен консуматив

Непрочетено мнение от belata » 07 фев 2015 17:21

Наистина са полезни при скорост , за жалост моите и на двата джипа се счупиха в гората ,може за напред пак да сложа на нисана.
http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=679
Радиолюбителска позивна "LZ1BEL"
0888827481(виваком)

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 07 фев 2015 18:34

И според мен са нещо супер полезно.До сега не съм намирал за моите возила, но...благодарение на Мишо и тази тема при първа възможност ще си поръчам за Тераното.
Лошото е, че се предлагат само за предните врати, а аз съм виждал вкарани от вън/предимно от Англия/ с поставени такива ветробрани и на задните врати.Разбира се...по-добре само отпред отколкото никакви... ;)
Благодаря за темата и линка Мише!
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

djipa
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 10 яну 2012 21:44

Непрочетено мнение от djipa » 07 фев 2015 18:55

Иначе са много финно изработени,първоначално почти не затормозяват стъклото, когато стига горна точка при пълно затваряне,достатъчно е да постои затворено едно денонощие и малкото напрежение което е имало изчезва!
За нищо Либе ...със Стеф днес се видяхме на автомивка и стана дума,ако иска някой да ги види на живо да се обади!
Ето на Тойотата на баща ми как стоят....и даа и той чака за задни,само дето му качили снимките в техния сайт без да поискат разрешение за което ...но да не сме дребнави ..но редно беше да попитат поне, нямаше да им бъде отказано!

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 04 фев 2008 23:22

Непрочетено мнение от STEF BMW » 07 фев 2015 19:16

Да поприказвахме си днес! :friends: А темата е полезна ... на 100% :good:
Поздрави.

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор

Непрочетено мнение от lubashki777 » 08 фев 2015 09:38

Задни за Тераното няма дадени в каталога им...На всичкото отгоре, предните ги дават за моделите от 93-99г., но аз мисля, че вратите са еднакви и с моето/това след 99 до 2002г. :hmm: /
Та ще умувам как да процедирам...
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
Павел Василев
Регистриран: 17 май 2014 21:56
ime: Павел Василев
МПС: ОФБ ДБ 3.2 V6 Фронтака

Непрочетено мнение от Павел Василев » 02 юли 2016 23:41

Ветробраните наистина са много полезна екстра, независимо че имам климатик, много често когато няма нужда чак да се пуска климатика, отварям леко прозорците и става приятно течение без да шуми и да те блъска вятъра, също така е много полезно ако вали дъжд и искаш да отвориш леко прозорците без да влиза вода :), ето и снимка от новата ми Фронтера с ветробраните :)

IMG_1258.JPG
Нещо, което работи, не се пипа!

ОФА КБ C20NE - Бивша.
ОФБ ДБ 3.2 V6 - Фронтака.

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор

Непрочетено мнение от lubashki777 » 03 юли 2016 08:23

Супер са Павка, аз така все още не съм намерил времето и средствата да го направя това... :(
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
Павел Василев
Регистриран: 17 май 2014 21:56
ime: Павел Василев
МПС: ОФБ ДБ 3.2 V6 Фронтака

Непрочетено мнение от Павел Василев » 03 юли 2016 11:15

lubashki777 написа:Супер са Павка, аз така все още не съм намерил времето и средствата да го направя това... :(
Радвам се че ти харесаха ветробраните, нали знаеш че спокойно можеш да поръчаш само за предните ти прозорци ветробрани, а пък по нататъка и за задните когато си решиш, предните толкова плътно и хубаво заспаха, че изобщо не се наложи да ползвам от скобите им за монтажа и ги монтирах за 2 минути единия ветробран, не са мръднали и не мърдат до ден днешен, ето как ще ти излезе по-евтино и няма да ти отнеме никакво време за монтажа им :idea:
Последна промяна от Павел Василев на 03 юли 2016 11:19, променено общо 1 път.
Нещо, което работи, не се пипа!

ОФА КБ C20NE - Бивша.
ОФБ ДБ 3.2 V6 - Фронтака.

Отговори

Върни се в “ТУНИНГ”