Моята ваканция 2014 г.

Потребителски аватар
veteran
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 16 мар 2011 23:04
МПС: Nissan Patrol Y60

Re: Моята ваканция 2014 г.

Непрочетено мнение от veteran » 23 авг 2014 19:58

Станаха ми много интересни къщичките във водата на язовир Въча. Дали ти се намират снимки специално на тия плаващи жилища. Да видим как изглеждат по- отблизо. Има ли и на други места в БГ подобни къщурки. :)

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 24 авг 2014 08:17

veteran написа:Станаха ми много интересни къщичките във водата на язовир Въча. Дали ти се намират снимки специално на тия плаващи жилища. Да видим как изглеждат по- отблизо. Има ли и на други места в БГ подобни къщурки. :)
Докторе, нямам други по-близки снимки.Разрови се в Гугъл, там не може да няма. Района на яз. Въча за мен е доста непознат.Поради факта, че е труднодостъпен и почти не се намират места за лагеруване по брега му на палатки и т.н., винаги съм го пропускал при посещенията си в Родопите.Сега се убедих, че красотата му е невероятна и трябва да се обърне по-голямо внимание на това кътче.
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 24 авг 2014 10:22

veteran написа:Станаха ми много интересни къщичките във водата на язовир Въча. Дали ти се намират снимки специално на тия плаващи жилища. Да видим как изглеждат по- отблизо. Има ли и на други места в БГ подобни къщурки. :)
Ето тук има малко:

viewtopic.php?f=5&t=2487
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
mi6emorkov
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 03 фев 2012 16:01
ime: Борис
МПС: опел фронтера б

Непрочетено мнение от mi6emorkov » 25 авг 2014 09:40

Ще изкажа лично мнение по въпроса за яз. Въча . Лично на мен ми е някак си изчанчено това с плаващите къщи , освен това уж са Родопи , ама не точно . Няма я онази приказност на високите язовири .... Аз съм гостувал на една от плаващите къщи , да различно е , струва си човек да го усети , но не е моето място ..... Повтарям още веднъж , че това е лично мнение и е субективно .. Просто на мен ми е легнала на сърцето определена част от Родопите .......

Отговори

Върни се в “EКСПЕДИЦИИ В БЪЛГАРИЯ”