Финансов проблем

НА ЛАФЧЕ
vladkata
Младши офроудър
Регистриран: 19 юли 2017 17:51

Финансов проблем

Непрочетено мнение от vladkata » 26 яну 2018 16:20

Скоростната кутия на колата ми замина и сега се чудя какво да правя. Този месец имах много непредвидени разходи и останах без пари. От друга страна, няма как да стоя без кола, защото живея далеч от работата и ако ходя всеки ден с такси, ще ми излезе златно. Някой досега теглил ли е бърз кредит? Ако да, от коя фирма?

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Re: Финансов проблем

Непрочетено мнение от lubashki777 » 26 яну 2018 21:49

Бърз кредит и си робия...Излиза златно и винаги въпреки обещанията и примамливите оферти...си от към прецаканата страна... :idea:
По-добре, ако има възможност намери пари от приятели и после ги върни в кратък срок...Така мисля аз!
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
mi6emorkov
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 03 фев 2012 16:01
ime: Борис
МПС: опел фронтера б

Непрочетено мнение от mi6emorkov » 27 яну 2018 23:04

Моя съвет е в никакъв случай бърз кредит !!! Те и банките дават бързо кредити , но поне лихвите им са поносими ......Работил съм доста време в сверата на бързите кредити ....и никога не бих си ипомислил за такъв заем ......

vladkata
Младши офроудър
Регистриран: 19 юли 2017 17:51

Непрочетено мнение от vladkata » 27 яну 2018 23:08

Какви бързи кредити дават в банките?

stanislavhristov
Младши офроудър
Регистриран: 22 яну 2017 11:12

Непрочетено мнение от stanislavhristov » 18 фев 2018 15:20

И според мен първо пробвай с приятели, ако не, то тогава вече може да прибегнеш към бърз кредит. Преди време теглих кредит от ТУК, за щастие нямах проблеми с тях и успях да върна парите за няколко месеца. Относно банките, там пък е още по лесно самото отпускане на пари и за това предпочитам от там да взимам кредити.

kinggod
Регистриран: 25 дек 2015 22:07
Контакти:

Непрочетено мнение от kinggod » 23 мар 2018 12:01

Има определени ситуации, в които бързите кредити са единственото решение на финансовите проблеми. Трябва да се проучат внимателно условията и да действате предпазливо. На мен също се е налагало да използвам такива услуги и не съм имал проблеми. Няколко пъти съм взимал кредит от ТУК и всичко беше ок!
Успехът е много лош учител. Той съблазнява много умни хора да мислят, че не могат да загубят. https://autopro.bg/

pllb
ОФРОУДЪР
Регистриран: 30 юни 2020 12:15

Непрочетено мнение от pllb » 05 сеп 2020 22:37

предпочитам за взема пари от приятели или роднини и в много краен случай да изтегля пари. Гледам да не се стига до такива ситуации.
грижа за стари хора,мъжки ризи,винтови компресори,винтови компресори

Отговори

Върни се в “ОБЩИ ПРИКАЗКИ, НОВИНИ АКТУАЛНО ОТ ПОСЛЕДНИЯТ ЧАС”