Дата и час: 19 Сеп 2019 02:57

Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Разходка до гр.Банско.
Непрочетено мнениеПубликувано на: 02 Мар 2009 20:33 
БAШ ОФРОУДЪР
Аватар

Ами започвам от това,че съвсем ... да не кажа ей така случайно,решихме със семейството ми да се разходим до гр.Банско да покараме ски,а и в същото време ще си видим и гостуваме на нашите приятели от този прекрасен град в Пирин....и на фона на няколкото почивни дни и това световно по ски... ::DA
Натоварихме се /място в багажника колкото щеш/,заредих бензин до гърлото на капачката - 70лт.и с всичката газ по магистралата.Минавайки през Велинград, се запознахме с Турбото 45 - Евгени и спряхме за по кафе.Не след малко дойде и още един колега от СФ-форума.Фенове на "Фронтера"..лифтовани колкото си искаш!
Не след дълго прехвърлихме Юндола и хоп в гр.Банско!
Част първа...до тук,че чакам гости от гр.Кърджали .... абе напрегнато ежедневие.
Утре продължавам ето малко снимки.

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Профил  

Заглавие: Re: Разходка до гр.Банско.
Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Мар 2009 10:38 
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

Име: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
То няма хич сняг ве брат,поне натика ли в някоя пряспа тойотката :oo::

"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Мар 2009 12:45 
Модератор
Аватар

Стефко в мен се прокрадва лека завист за почивката която сте си направили.... :oops: :oops:
В последния момент се освободих за 4-ри дни и дори мислех да ти се обаждам,да ходим заедно,но....каквото мишката го намислила,котката го разваляла :cry: :cry: .....Не отчетох че имаме рожден ден в родата и така всичко пропадна.Радвам се че сте изкарали добре и очаквам по-подробен разказ.Поздрави.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Мар 2009 19:05 
БAШ ОФРОУДЪР
Аватар

Що не се обади бре Любчо?Знайш ли къв купон щяхме да спретнем?
Сняг наистина нямаше .. или имаше по малко от очакванията ми - жалко.
Под вр.Тодорка със сигурност щеше да е супер снежно,ама имаше ограничения и не допускаха автомобили заради световното по ски.
Но най важното бе,че се видяхме с приятелите ни от гр.Банско,попътувахме с"Тойотата",която се справи отлично дори и при скорост 170км/ч.На връщане посетихме,комплекс "Катарино спа".../неземна красота/,църквата в гр.Батак,минахме през гр.Пещера и така...
А,най драго ми стана ,като видах с очите си ски пистата над яз.Батак - по която катерихме в първия ден с джиповете в осем дневния преход в Родопите!... Ми тя бая стръмна била погледната от асфалтовия път!?.... ::DA

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Мар 2009 20:29 
Модератор
Аватар

Не ме питай защо,....защото още повече се ядосвам на ситуацията...Наистина тези 4-ри дни ми се искаше да отидем някъде с приспиване,да сменя обстановката,че нещо ми е много натоварено тия дни..да отпусна и да се разнообразя,но.....така било писано.....другия път...ако има такъв.... :roll:
Е утехата ми е че поне ние в неделя покарахме и си спретнахме хубаво купонче..... :P

Непрочетено мнениеПубликувано на: 03 Мар 2009 22:07 
БAШ ОФРОУДЪР
Аватар

Наистина тези 4-ри дни ми се искаше да отидем някъде с приспиване,да сменя обстановката,че нещо ми е много натоварено тия дни..да отпусна и да се разнообразя!

Ето тези два твои реда в написаното,ме накараха да направя това,което направих!!!..Човек от време на време трябва и въздух да си поема....... :frend::

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ]