Продавам раница!

Потребителски аватар
Marin Stoyanov
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Продавам раница!

Непрочетено мнение от Marin Stoyanov » 25 ное 2012 18:26

Здравейте приятели!
Преди година си закупих раница от един магазин за военни аксесоари в гр. Стара Загора! Раницата не е носена нито веднъж, с две думи чисто нова е!! Ето я и нея:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Инфо за раницата:
В магазина ми казаха, че е Българска, но не гарантирам за това защото няма етикет,, а и беше последната!
Закупил съм я за около 100лв по спомен!
Нямам на престава с какъв обем е, затова съм щракнал няколко снимки с ролетката! (50см от дъното до края на самара) (събира 3бр. сгънати спални чувала)
Със самар е, може и да се маха!
От вътре е гумирана.
Странични джобове, ката отпред и отгоре всичките гумирани от вътрешна страна!
Презрамките позволяват регулиране спрямо човека!
Презрамка и за кръста с регулиране!
Двойно дъно с цип!

Причина за продажбата - просто за в момента не ми е необходима, а и ми трябват пари!!
Цена 60лв
Местоположение гр.Стара Загора.
Тел. 0899854187
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

ognqn
Регистриран: 04 мар 2012 21:01

Re: Продавам раница!

Непрочетено мнение от ognqn » 25 мар 2013 17:38

Здравейте.Дали обявата е актуална?

Потребителски аватар
Marin Stoyanov
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Re: Продавам раница!

Непрочетено мнение от Marin Stoyanov » 01 апр 2013 08:03

Не продадена е!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Заключена

Върни се в “Лов,риболов и къмпинг екипировка”