Крушки за автомобили

vladkata
Младши офроудър
Регистриран: 19 юли 2017 17:51

Крушки за автомобили

Непрочетено мнение от vladkata » 18 ное 2017 00:10

Трябва да си взема нови крушки. Въпросът ми е кои са най-качествените марки? Бях си взел някакви китайски боклуци и останах много недоволен.

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Re: Крушки за автомобили

Непрочетено мнение от lubashki777 » 18 ное 2017 19:20

Според мен...Филипс и...всички останали!
NISSAN FOREVER!!!

vladkata
Младши офроудър

Непрочетено мнение от vladkata » 18 ное 2017 19:54

И аз мислех за Philips, но ТУК видях и крушки на Narva. Знаеш ли те дали са добри, защото не съм си взимал такива досега?

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 21 ное 2017 08:07

vladkata написа:И аз мислех за Philips, но ТУК видях и крушки на Narva. Знаеш ли те дали са добри, защото не съм си взимал такива досега?
Narva се произвежда от Филипс.Една от съществените разлики е, че докато Филипс всяка крушка е произведена от кварцово стъкло, при Нарвата то е обикновено.Съответно това дава разлики.Едната се охлажда мисля по-добре и съответно живота и е по-дълъг.Отделно от това...качеството при осветяването на Филипса е по-добро/явно материалите, които се ползват са по-качествени/.Абе няма как при един и същи производител, цената да е двойна на една и съща крушка и тя...да е близка по качество!
Иначе Нарвата и ние я продаваме наред с Филпса...и на служебните коли ползвам Нарва най-вече заради по-ниската цена...Какво да ти кажа, за парите си кара според мен доволно дълго.Е...аз съм сложил Филипс на личните си автомобили и не помня това преди колко години беше...4-5-6...Просто и като осветяване и като издръжливост/говорим при изправен автомобил/, Филипса са номер едно! при Нарвата това не е точно така, но...всеки пък си преценява...
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

vladkata
Младши офроудър

Непрочетено мнение от vladkata » 21 ное 2017 23:52

Не знаех, че те ги произвеждат. Много полезна информация :ok:

kinggod
Регистриран: 25 дек 2015 22:07
Контакти:

Непрочетено мнение от kinggod » 22 мар 2018 11:36

Определено крушките на Филипс са ми фаворитите. Нарва също става, но както вече беше подробно обяснено определено Филипс са супер! В зависимост какво ти трябва, в момента има доста промоции!!
Успехът е много лош учител. Той съблазнява много умни хора да мислят, че не могат да загубят. https://autopro.bg/

Отговори

Върни се в “ЦЕНИ НА РЕЗЕРВНИТЕ ЧАСТИ”