търся си джип

СНИМКИ НА ДЖИПКИТЕ И ОБОРУДВАНЕТО ИМ
kabata
Младши офроудър
Регистриран: 28 дек 2011 21:57

Re: търся си джип

Непрочетено мнение от kabata » 29 дек 2011 17:55

weezy написа:Имам точно каквото търсиш "JEEP" и малко повече даже "Гранд" ама ще трябва да сложиш още мааалко ;) парички към тези които си приготвил.
Колега явно не сте ме разбрали,на мен "паркетник" не ми требе!
Ясно съм написал какви предпочитания за джип имам! С десен волан и да ми го подарявате няма да го взема още по малко "JEEP" Cherokee че и "Grand" отгоре на това ,но освен мааалко да ми се помолите за което!

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 29 дек 2011 18:17

В общи линии евтиното и хубавото са различни неща...че и направо противоположни!
За посочената сума,читав Нисан или Тойота няма.Всичкото е боклуци и за да може да се експоатира се наливат едни здрави пари отгоре.Категорично излиза по-изгодно да се добави някой лев и да се вземе нещо читаво,отколкото да се съживявя някой мъртвец!!!
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
горския
Модератор
Регистриран: 05 фев 2008 00:15
МПС: W210 2.9TDI
Мазда B 2500 4х4 пикап

Непрочетено мнение от горския » 29 дек 2011 18:18

kabata написа:
weezy написа:Имам точно каквото търсиш "JEEP" и малко повече даже "Гранд" ама ще трябва да сложиш още мааалко ;) парички към тези които си приготвил.
Явно работите на пазара, така като ви чета коментара:)
Ясно съм написал какви предпочитания за джип имам! С десен волан и да ми го подарявате няма да го взема още по малко "JEEP" че и "Гранд" отгоре на това ,но освен мааалко да ми се помолите за което!

Хайде пиши малко по прилично!Не е нужно да отправяш такива изрази!Писал си че,искаш джип за 4000 лв.,Тойота или Нисан и толкова!А както пишеш ,явно и ти не знаеш какво искаш!Най малко пък за какво ти е!Така че,можеш да благодариш за предложенията и да кажеш че, това не е твоя джип!От това което съм подчертал,нищо вярно няма!Дръж се прилично!Поздрави!
Вече остаряхме за да работим,а твърде млади сме за да умираме,значи е време за пътешествия!

kabata
Младши офроудър

Непрочетено мнение от kabata » 29 дек 2011 18:25

горския написа:
kabata написа:
Ясно съм написал какви предпочитания за джип имам! С десен волан и да ми го подарявате няма да го взема още по малко "JEEP" че и "Гранд" отгоре на това ,но освен мааалко да ми се помолите за което!

Хайде пиши малко по прилично!Не е нужно да отправяш такива изрази!Писал си че,искаш джип за 4000 лв. и толкова!А както пишеш ,явно и ти не знаеш какво искаш!Най малко пък за какво ти е!Така че,можеш да благодариш за предложенията и да кажеш че, това не е твоя джип!От това което съм подчертал,нищо вярно няма!Дръж се прилично!Поздрави!
Аз да се държа прилично,а подигравателното отношение по моя адрес не го виждате,нали!?
Кое не е вярно,може ли да се аргументираш?
lubashki777 написа:В общи линии евтиното и хубавото са различни неща...че и направо противоположни!
За посочената сума,читав Нисан или Тойота няма.
Благодаря ти Лубашки ,но има и такива стари които са адски читави(макар и рядко да се срещат) и могат да надживеят много нови модели! Да не говорим че и поддръжката е сравнително бедна и не бърка в джоба кой знае колко.
Какво против имаш например за на един Нисан патрол ГР 1991г. например?!
lubashki777 написа:Категорично излиза по-изгодно да се добави някой лев и да се вземе нещо читаво,отколкото да се съживявя някой мъртвец!!!
Не дай си боже ако ти се наложи пък да съживяваш нещо по -читаво (щот и там няма гаранция) ,ще ти излезе двойно че и тройно,повярвай ми!

Потребителски аватар
barzia_85
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2009 23:22
ime: гошо

Непрочетено мнение от barzia_85 » 29 дек 2011 18:47

kabata написа:
горския написа:
kabata написа:

Хайде пиши малко по прилично!Не е нужно да отправяш такива изрази!Писал си че,искаш джип за 4000 лв. и толкова!А както пишеш ,явно и ти не знаеш какво искаш!Най малко пък за какво ти е!Така че,можеш да благодариш за предложенията и да кажеш че, това не е твоя джип!От това което съм подчертал,нищо вярно няма!Дръж се прилично!Поздрави!
Аз да се държа прилично,а подигравателното отношение по моя адрес не го виждате,нали!?
lubashki777 написа:В общи линии евтиното и хубавото са различни неща...че и направо противоположни!
За посочената сума,читав Нисан или Тойота няма.Всичкото е боклуци и за да може да се експоатира се наливат едни здрави пари отгоре.Категорично излиза по-изгодно да се добави някой лев и да се вземе нещо читаво,отколкото да се съживявя някой мъртвец!!!
Благодаря ти Лубашки ,но има и такива стари които са адски читави(макар и рядко да се срещат) и могат да надживеят много нови модели! Да не говорим че и поддръжката е сравнително бедна и не бърка в джоба кой знае колко.
аз пък неможах да разбера къде е това подигравателно отношени към теб,просто хората както и аз даваме идеи,просто малко трудно за тея пари ще се намери,
сатаната дето ги е публикувал за нещо такова ли имаш предвид
луд умора няма

Потребителски аватар
weezy
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2010 15:25
ime: Иван
МПС: Daihatsu Feroza 1.6 16v RHD :)

Непрочетено мнение от weezy » 29 дек 2011 18:49

kabata написа:
Колега явно не сте ме разбрали,на мен "паркетник" не ми требе!
Ясно съм написал какви предпочитания за джип имам! С десен волан и да ми го подарявате няма да го взема още по малко "JEEP" Cherokee че и "Grand" отгоре на това ,но освен мааалко да ми се помолите за което!

Не се моля на никой,само предложих.
И не се сърди на хората написал си ,че търсиш "джип" е това е джип другите 4х4 си имат други марки Нисан, Тойота,Сузуки и т.н.
Успех в избора !

Потребителски аватар
Bakalov
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 07 фев 2010 13:37
ime: Живко Бакалов
МПС: NISSAN PATROL Y60

Непрочетено мнение от Bakalov » 29 дек 2011 18:49

kabata написа: Благодаря ти Лубашки ,но има и такива стари които са адски читави(макар и рядко да се срещат) и могат да надживеят много нови модели! Да не говорим че и поддръжката е сравнително бедна и не бърка в джоба кой знае колко.
Аз ще ти отговоря вместо Любо - Нисан Патрол ГР 1991г. е чудесен джип ,НО още след като го купиш почваш да сменяш
1.Ремъци ,гарнитури, масла и антифриз - 500 лв
2.Всички тампони ,накрайници ,биалетки и изобщо всичко по окачването ( пружини и амортисьори ) - 2000 лв
3.ГЛАВА - нея най вероятно ще я смениш първо ,защото ще спукана - 2000 лв
4.Турбокомпресор - след два три месеца ще разбереш че турбото е тотално свършило - 1500 лв
5.След пет шест месеца ще се наложи да правиш основен ремонт - 2000 лв
Това са ориентировъчните цени на частите без труда ,така че ти се направи сметка дали си струва да купуваш такъв евтин джип ,външния вид изобщо не го коментирам . Аз поне не съм виждал джип със сменени изброените по горе части за 4000 лв .
Nissan Patrol GR Y60 0887938090 0897232967
Ние можещите(пилотите),водени от незнаещите(навигаторите),правим всичко за кефа на неблагодарните(публиката)
ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

Потребителски аватар
горския
Модератор
Мазда B 2500 4х4 пикап

Непрочетено мнение от горския » 29 дек 2011 18:50

Не виждам някой да се подиграва с теб!Просто ти предлагат кой каквото има и продава!И никой не работи на пазара!Няма търговци на коли тук!Поздрави!
Вече остаряхме за да работим,а твърде млади сме за да умираме,значи е време за пътешествия!

kabata
Младши офроудър

Непрочетено мнение от kabata » 29 дек 2011 18:50

weezy написа: Не се моля на никой,само предложих.
И не се сърди на хората написал си ,че търсиш "джип" е това е джип другите 4х4 си имат други марки Нисан, Тойота,Сузуки и т.н.
Успех в избора !
Благодаря ти!
Bakalov написа:
kabata написа: Благодаря ти Лубашки ,но има и такива стари които са адски читави(макар и рядко да се срещат) и могат да надживеят много нови модели! Да не говорим че и поддръжката е сравнително бедна и не бърка в джоба кой знае колко.
Аз ще ти отговоря вместо Любо - Нисан Патрол ГР 1991г. е чудесен джип ,НО още след като го купиш почваш да сменяш
1.Ремъци ,гарнитури, масла и антифриз - 500 лв
2.Всички тампони ,накрайници ,биалетки и изобщо всичко по окачването ( пружини и амортисьори ) - 2000 лв
3.ГЛАВА - нея най вероятно ще я смениш първо ,защото ще спукана - 2000 лв
4.Турбокомпресор - след два три месеца ще разбереш че турбото е тотално свършило - 1500 лв
5.След пет шест месеца ще се наложи да правиш основен ремонт - 2000 лв
Това са ориентировъчните цени на частите без труда ,така че ти се направи сметка дали си струва да купуваш такъв евтин джип ,външния вид изобщо не го коментирам . Аз поне не съм виждал джип със сменени изброените по горе части за 4000 лв .
Благодаря и на теб Бакалов

baraba
ОФРОУДЪР
Регистриран: 30 ное 2011 10:23
ime: Георги
МПС: nissan patrol Y60

Непрочетено мнение от baraba » 29 дек 2011 18:56

Такъв,който е годен за каране по улиците за 4 хил.,по дълго от 1 месец или до първата смяна на масла не знам дали ще намериш !!! Късмет !!!

П.П. Любо и "против" Nissan :o
0898662592

Потребителски аватар
горския
Модератор
Мазда B 2500 4х4 пикап

Непрочетено мнение от горския » 29 дек 2011 19:00

Никой не те напада,просто го приеми като съвет или забележка!От това не се умира!А тези които ме познават,знаят че, няма да пиша просто така!За кеф!Поздрави!

П.С. А сега,успех с покупката!

Потребителски аватар
barzia_85
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2009 23:22
ime: гошо

Непрочетено мнение от barzia_85 » 29 дек 2011 19:01

то всичко е късмет
луд умора няма

Потребителски аватар
weezy
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2010 15:25
ime: Иван
МПС: Daihatsu Feroza 1.6 16v RHD :)

Непрочетено мнение от weezy » 29 дек 2011 19:01

А и между другото само има вид на паркетник за мен не е карам си го с другите 4х4 и според мен се справя прилично.
Само на траял и състезания не го пускам защото в този си вид не става,ама и това е поправимо но с доста парички. :D

kabata
Младши офроудър

Непрочетено мнение от kabata » 29 дек 2011 19:06

Аз искам да си взема стара джипка (затова ясно написах още в първи мой пост) но никой не чете и да си я тунинговам лека полека,да влагам в нея и да си я направя по мой вкус
Мен това ме изпълва
Лека вечер на всички и ИЗВИНЯВАЙТЕ ЧЕ ВИ ОБЕЗПОКОИХ вас знаещите и можещите,нищо лично към никой,но хората не се раждат научени, за което да ме ИЗВИНИТЕ отново за невежеството ми!
Сбогом и весело посрещане ви желая на празниците!

Потребителски аватар
v69
Модератор
Регистриран: 01 апр 2009 21:26
ime: Виктор
МПС: Тойота Ярис

Непрочетено мнение от v69 » 29 дек 2011 19:19

По толерантен форум от този не съм срещал! В тази тема се помага на човек който сам си пречи, помага се на човек който приема това за подигравка, помага се на човек който сам не може да напише ясно какви критерии има. Тук си помагаме взаимно, а не гледаме да набутаме на някого фалшива стока! Ако новият колега не си смени тона, ще се наложи да си смени форума!!! Толерантността си има граници!!!
НЕ КАРАЙТЕ СЛЕД БЕЛАТА, ОТ ТАМ НЕ МОЖЕ ДА СЕ МИНЕ !!!

Заключена

Върни се в “ПРЕДСТАВЯНЕ И СРАВНЕНИЕ НА МАРКИТЕ ДЖИПОВЕ И ТЯХНОТО ОБОРУДВАНЕ”