Toyota Land Cruiser 80 серия

СНИМКИ НА ДЖИПКИТЕ И ОБОРУДВАНЕТО ИМ
Потребителски аватар
mishev3006
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 27 авг 2009 14:18
ime: Иво Мишев

Toyota Land Cruiser 80 серия

Непрочетено мнение от mishev3006 » 31 май 2011 22:30

Вижте на какво попаднах.Ама защо изглежда някак си много стара.http://www.cars.bg/u354466

Потребителски аватар
TOD71
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 25 ное 2010 10:36
ime: Тодор
МПС: БМВ E46 и продаден Митсубиши Паджеро

Re: LC 80

Непрочетено мнение от TOD71 » 01 юни 2011 00:07

добре изглежда,за леки разходки в гората,предвид последните изживявания,не бях виждал такъв модел на Тойота
Поздрави

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 01 юни 2011 07:34

Това е дижпка мечта за доста хора бре....Как ти изглежда стара???Направо е перфектна!!!
TLK80 е с цял мост отпред,мотора е по-слабия/не е с турбината,който е 163к.с./,но машината е с преден ,заден и централен диф/т.е. е фултайм/,повечето от тях имат и блокажи и на трите дифа/за тази не знам разбира се/Голямо купе,здрав и надежден автомобил,а до колкото виждам/разбира се при добро състояние на въпросната де/и цената е доста приемвлива.Имай предвид,че ако се разровиш няма да намериш този модел да се продава.Тоест много рядко изпада и им слагат едни убийствени цени.Та ако си решил да сменяш Фронтерника....това е твоята джипка :good:
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
belata
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 21:49
ime: MUD ANGELS-STZ
МПС: TLC 70 Hybrid
Nissan Patrol Safary

Непрочетено мнение от belata » 01 юни 2011 18:10

8О Серия на ТЛК,е най добрата експедиционна серия правена някога,някои психопати ги блъскат и по хард екстреми,дурако устойчива машина от висок клас,няма аналог сред големите джипки,с тегло над 2,5 тона,аз лично харесвам 4,5 литровия бензинов мотор,но 4,2 със или без турбина се нарича милионник.....уникална по рода си машина,носеща на тунинг,много съм изприказвал за нея,недостатък е само високата цена.
Колкото се отнася за конкретната машина с 1hz мотора,мога да кажа че на тая цена е подарък,видях кво прави 70 серия с тоя атмосферен мотор и съм очарован,тази 80 сетка обаче има само междинния блокаж, което не е болка за умиране, все пак е Тойота :good: .
http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=679
Радиолюбителска позивна "LZ1BEL"
0888827481(виваком)

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор

Непрочетено мнение от lubashki777 » 01 юни 2011 20:35

belata написа:8О Серия на ТЛК,е най добрата експедиционна серия правена някога,някои психопати ги блъскат и по хард екстреми,дурако устойчива машина от висок клас,няма аналог сред големите джипки,с тегло над 2,5 тона,аз лично харесвам 4,5 литровия бензинов мотор,но 4,2 със или без турбина се нарича милионник.....уникална по рода си машина,носеща на тунинг,много съм изприказвал за нея,недостатък е само високата цена.
Колкото се отнася за конкретната машина с 1hz мотора,мога да кажа че на тая цена е подарък,видях кво прави 70 серия с тоя атносверен мотор,и съм очарован,тази 80 сетка обаче има само междинния блокаж,което не е болка за умиране,все пак е Тойота :good: .
Въпроса е...дали няма нещо прикрито,за да е на тия пари... :hmm:
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 04 фев 2008 23:22

Re: Toyota Land Cruiser 80 серия

Непрочетено мнение от STEF BMW » 01 юни 2011 21:08

Джипа е пребоядисван ... може би частично, но е така!Няма заводско изпълнение с бели подкалници и гумени странични лайсни по дължина на купето със същия цвят!Изглежда ти стара защото е виснала, а това идва от гумите които са сложени поради липса на други т/ст ... за продаване.
Според мен е един прекрасен джип за който и аз си мечтая ... на сън!
Иво, огледай я и прецени на място ... това е истината.Мотора също е от значение макар, че изглежда кото нов, а за трансмисията няма място за коментар защото от това което знам за този модел е, че същият е неразрушим ... е не винаги де!
Харесва ми!
Поздрави.

Потребителски аватар
mishev3006
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 27 авг 2009 14:18
ime: Иво Мишев

Непрочетено мнение от mishev3006 » 02 юни 2011 00:17

benigi написа:http://www.cars.bg/u278347
Тоя кон,първо го видях,ама кобилата ми е мечта.
Въпроса е че изглежда по спартански от другите,които съм виждал.Може би защото е правена за Африка,както е споменал продавача.Факт е обаче безумно ниската цена.
Загледах се и по това,ами прави впечатлние,че е с различни гуми :o http://www.cars.bg/u332764
П.П.Май скоро ще се продава уникалната.
П.П.Не че е лоша,просто еволюцията го изисква.

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 02 юни 2011 10:16

Ако се сдобиеш с 80-ката направо си е 6-ца от тотото.
Това е джипа мечта.
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
mitaka359
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 01:04
МПС: Suzuki Santana 1988 ,Suzuki Grand Vitara 2006, Audi A6 2010

Непрочетено мнение от mitaka359 » 03 юни 2011 23:06

Дайте коментари и за BJ 45 , на мен това ми е мечтата , но мисля че имаше и с по голям мотор.

Поздрави . :friends:

Потребителски аватар
belata
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 21:49
ime: MUD ANGELS-STZ
МПС: TLC 70 Hybrid
Nissan Patrol Safary

Непрочетено мнение от belata » 04 юни 2011 09:06

mitaka359 написа:Дайте коментари и за BJ 45 , на мен това ми е мечтата , но мисля че имаше и с по голям мотор.

Поздрави . :friends:
Класика Митак,това е истинската Тойота създадена за силно пресечени терени,да издържа на максимално натоварване,в първоначалния си замисъл е била проектирана за камионче,което да е помощно в селското стопанство и фермите,да товари много,после се налага и в всички обществени сектори.С времето обаче се изгуби и остана приложението и в офроуда и тук там при някой маниак на тези машини,с такова BJ няколко години Азиатците печелят приза в Реинфорест.В БГ е голяма рядкост и подръжката и също се оформя като по трудна,което не я прави по малко надеждна.Познавам един който също му е мечта 40 серия,но засега е потрошил само две 70 серии,дай боже да може скоро да дочупи и една 40-ска,че си е заплюл една с механични лебедки :D
http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=679
Радиолюбителска позивна "LZ1BEL"
0888827481(виваком)

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор

Непрочетено мнение от lubashki777 » 04 юни 2011 15:11

Има един колега от Софийския...май Благо се казваше от Русе.Има 2 бр. и ги реставрира.Беше писал подробна тема там за придобиването и реставрацията им... ;)
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
v69
Модератор
Регистриран: 01 апр 2009 21:26
ime: Виктор
МПС: Тойота Ярис

Непрочетено мнение от v69 » 08 юни 2011 15:56

Вижте тази красавица. За съжаление съм изтрил снимката на табелката с данните и и не знам какъв модел е тази TOYOTA. Който знае-да казва, снимах я на Женевския автосалон.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
НЕ КАРАЙТЕ СЛЕД БЕЛАТА, ОТ ТАМ НЕ МОЖЕ ДА СЕ МИНЕ !!!

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от STEF BMW » 08 юни 2011 17:06

Класика!Невероятна е! :good:
Поздрави.

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от STEF BMW » 08 юни 2011 18:14

Хайде бате ... за нахъсване! ;)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори

Върни се в “ПРЕДСТАВЯНЕ И СРАВНЕНИЕ НА МАРКИТЕ ДЖИПОВЕ И ТЯХНОТО ОБОРУДВАНЕ”