Събирам мнения за избор на лебедка ?

Потребителски аватар
niggaz_nature
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 20 фев 2009 13:02
МПС: Mitsubishi Pajero 2.8TD

Събирам мнения за избор на лебедка ?

Непрочетено мнение от niggaz_nature » 10 мар 2015 17:30

Мисля да слагам лебедка на pajero то ми и избора ми зависи от цената . Първо да кажа че няма да се ползва често само ако се наложи някъде да се дръпна да има такава опция .

Чета тази тема за лебедки PowerWinch :

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=194193

По точно за този модел
PW12000 - 5443 kg., НАЙ-ПРОДАВАНИЯ МОДЕЛ НА ФИРМАТА - лебедка със стоманено въже;(12V и 24V) - цена 590 лв.
Заслужава ли си ?

Или да събирам малко повече пари и да взема от Евгени :

13000 apach12V -799лв
Ремонт на всякаква компютърна техника,Pocket PC,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др. За връзка skype niggaz_nature_stz

http://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381
МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg

Потребителски аватар
barzia_85
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2009 23:22
ime: гошо

Re: Събирам мнения за избор на лебедка ?

Непрочетено мнение от barzia_85 » 10 мар 2015 22:24

Да се включа и аз.Днес ходих при Евгени на оглед за лебедка щото и аз реших да слагам на витарата тези цени дето ги има в софииския форум са изгодни, но аз мисля да заложа на тестваното от Евгени, доста от нашите карат с такива лебедки и засега няма дертове аз мисля да слагам 8000лв.ще ми е достатъчна
луд умора няма

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 11 мар 2015 07:55

И аз карам с на Евгени, за сега нямам никакви грижи!
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
gopi1
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 14 сеп 2009 08:51
ime: Господин

Непрочетено мнение от gopi1 » 11 мар 2015 08:34

Лебедките на Евгени са с доказан профил на работа.
Не се лъжете от евтините предложения на пазара.
След покупка на боклук, разбираш, че си прецакан, както на полеви условия, така и във финансово отношение.
Притчи 11:2
Дойде ли гордост, дохожда и срам. А мъдростта е със смирените.

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 11 мар 2015 09:16

Присъединявам се към мнението за лебедките на Евгени.Само положителни отзиви.Моята също е такава, но нямам много преки наблюдения, защото почти не съм я използвал.
П.П.Прочети внимателно как се определя колко голяма лебедка ти трябва.Знам за максимата на Мечо Пух "колкото повече...толкова повече", но по-голямата лебедка също така и теже повече, а при по-рядка употреба ще мъкнеш едни излишни килограми точно на носа на джипа с всичките отрицателни последствия от това!
Та остави ги тези глупости за това, как най-голямата и най-мощната се избирала...Това са обикновено изказвания на хора, които ...е хайде да го кажа по-нежно ...не съвсем в час!
Лебедка се избира като мощност смятайки два пъти тонажа на джипа на който ще се слага и...се слага отгоре малко закръгляне.
На стария джип/Нисан Патрол/, който беше и най-тежкия от всички джипове в Ст. Загора от нашите, 5 години съм ползвал 9.5либри лебедка на Т-Макс без да съм изпитвал никога липса на мощност.А дърпането не е било от време на време...бяха години, когато ходихме и зорлем затъвахме до вратите в реки, и блата, влячил съм с нея колеги в коловози по над половин метър , като съм ги тътрил по корем с метри/повечето помнят коловозите около Раднево/.За усилване на мощността на лебедката, ако ти потрябва се използват полиспасти, което е много по-ефективно от колкото да слагаш излишно по-голяма лебедка!
Та така...
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

Отговори

Върни се в “ТУНИНГ”