Събирам мнения за избор на лебедка ?

Потребителски аватар
niggaz_nature
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 20 фев 2009 13:02
МПС: Mitsubishi Pajero 2.8TD

Събирам мнения за избор на лебедка ?

Непрочетено мнение от niggaz_nature » 10 мар 2015 17:30

Мисля да слагам лебедка на pajero то ми и избора ми зависи от цената . Първо да кажа че няма да се ползва често само ако се наложи някъде да се дръпна да има такава опция .

Чета тази тема за лебедки PowerWinch :

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=194193

По точно за този модел
PW12000 - 5443 kg., НАЙ-ПРОДАВАНИЯ МОДЕЛ НА ФИРМАТА - лебедка със стоманено въже;(12V и 24V) - цена 590 лв.
Заслужава ли си ?

Или да събирам малко повече пари и да взема от Евгени :

13000 apach12V -799лв
Ремонт на всякаква компютърна техника,Pocket PC,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др. За връзка skype niggaz_nature_stz

http://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381
МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg

Потребителски аватар
barzia_85
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2009 23:22
ime: гошо

Re: Събирам мнения за избор на лебедка ?

Непрочетено мнение от barzia_85 » 10 мар 2015 22:24

Да се включа и аз.Днес ходих при Евгени на оглед за лебедка щото и аз реших да слагам на витарата тези цени дето ги има в софииския форум са изгодни, но аз мисля да заложа на тестваното от Евгени, доста от нашите карат с такива лебедки и засега няма дертове аз мисля да слагам 8000лв.ще ми е достатъчна
луд умора няма

Потребителски аватар
Marin Stoyanov
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от Marin Stoyanov » 11 мар 2015 07:55

И аз карам с на Евгени, за сега нямам никакви грижи!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
gopi1
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 14 сеп 2009 08:51
ime: Господин

Непрочетено мнение от gopi1 » 11 мар 2015 08:34

Лебедките на Евгени са с доказан профил на работа.
Не се лъжете от евтините предложения на пазара.
След покупка на боклук, разбираш, че си прецакан, както на полеви условия, така и във финансово отношение.
Притчи 11:2
Дойде ли гордост, дохожда и срам. А мъдростта е със смирените.

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 11 мар 2015 09:16

Присъединявам се към мнението за лебедките на Евгени.Само положителни отзиви.Моята също е такава, но нямам много преки наблюдения, защото почти не съм я използвал.
П.П.Прочети внимателно как се определя колко голяма лебедка ти трябва.Знам за максимата на Мечо Пух "колкото повече...толкова повече", но по-голямата лебедка също така и теже повече, а при по-рядка употреба ще мъкнеш едни излишни килограми точно на носа на джипа с всичките отрицателни последствия от това!
Та остави ги тези глупости за това, как най-голямата и най-мощната се избирала...Това са обикновено изказвания на хора, които ...е хайде да го кажа по-нежно ...не съвсем в час!
Лебедка се избира като мощност смятайки два пъти тонажа на джипа на който ще се слага и...се слага отгоре малко закръгляне.
На стария джип/Нисан Патрол/, който беше и най-тежкия от всички джипове в Ст. Загора от нашите, 5 години съм ползвал 9.5либри лебедка на Т-Макс без да съм изпитвал никога липса на мощност.А дърпането не е било от време на време...бяха години, когато ходихме и зорлем затъвахме до вратите в реки, и блата, влячил съм с нея колеги в коловози по над половин метър , като съм ги тътрил по корем с метри/повечето помнят коловозите около Раднево/.За усилване на мощността на лебедката, ако ти потрябва се използват полиспасти, което е много по-ефективно от колкото да слагаш излишно по-голяма лебедка!
Та така...
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

rudimpex
Регистриран: 29 сеп 2021 14:45
МПС: Audi A8

Непрочетено мнение от rudimpex » 29 сеп 2021 14:56

Здравейте,

Казвам се инж. Валентин Рудев и съм управител на Рудимпекс ООД- Стара Загора.

Вносител сме на изключително качествени и надеждни лебедки от Китай. Фирмата производител с която работим в Китай е с над 20 годишен опит което гарантира качеството на продуктите ни. Всички лебедки са с европейски сертификати за произход ( CE, ROHS) и отлични цени. Смея да твърдя че имаме най-добрите цени на пазара и отлично качество на продуктите. Качеството е нашият първи приоритет в интерес на истината. Нашите цени са толкова добри, защото нашата верига за доставки е перфектно оптимизирана, поради тази причина се получава разлика в крайните цени за клиенти. Спестеното го даваме на вас ! А то не е малко. Вижте нашите цени.

Предлагаме няколко модела електрически лебедки 12V. ( 3000lbs, 5000Lbs, 6000Lbs, 12000Lbs, 13500Lbs, 17500Lbs), също така и модели работещи на 24V. Предлагаме и ръчни лебедки няколко модела.

Имаме стотици доволни клиенти. Нямаме нито една дефектирала лебедка за последните 2 години. Това казва много. Предлагаме гаранционен и извън гаранционен сервиз на лебедки. Имаме и отлични цени за резервни части за лебедки ( соленоид, контролен модул, дистанционни управления, ролков водач, планки за монтаж и други).

За Повече информация моля посетете Rudimpex.com , Rudimpex.bg и вижте категорията ни "Лебедки" или се обадете на телефон: 0886 373972, 0887 595377

Вижте всички наши лебедки на Rudimpex.com на този адрес: https://rudimpex.com/lebedki?CurrencyID=6&

и на Rudimpex.bg : https://rudimpex.bg/index.php?route=pro ... ry&path=67

Ако имате въпроси, нужда от съвет, техническа експертиза ние на линия и готови да помогнем.

Поздрави

инж. Валентин Рудев

Rudimpex.com

Рудимпекс ООД

Стара Загора :bgflag:

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 31 окт 2021 14:12

Това всъщност не е ли...реклама, която на практика нямате право да правите без знанието на админа и разрешение за това?
И не ми казвайте, че е с цел да помогнете на колегата с избора, защото...темата е от 2015г.
П.П. На практика бих ви изтрил поста на момента, но оставям това решение на админа!
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
Marin Stoyanov
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от Marin Stoyanov » 02 ное 2021 12:34

Здравейте г-н инж. Валентин Рудев!

Аз съм един от стотиците Ви "доволни" клиенти!
Закупих от вас компресор, за който такава тема мога да отворя във форума, на която биха завидели и най-видните инженери по механика, електротехника и тн.. от тестовите които мога да направя тук, че хората не биха се осмелили само кабела на компресора да си закупят, камо ли целият компресор! Относно лебедките, част от тях са на Семерджиев (ако не и всичките) който е вносител на въпросните, и предпочитаме да си ги закупим директно от него!

Поздрави!
Марин Стоянов!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Отговори

Върни се в “ТУНИНГ”